Pozwól aby firma REFRIGO zrealizowała Twoją inwestycję. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie projektowania, doboru, dostawy i montażu urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Posiadamy szeroki wybór urządzeń i materiałów sprawdzonych producentów.

Nasze atuty to:

  • kompleksowa oferta – pozwoli Państwu zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale również czas – jakże istotny w dzisiejszym świecie.
  • szybka realizacja zamówień – dokładamy wszelkich starań aby do minimum skrócić realizację Państwa zamówień. Spora część asortymentu dostępna jest z magazynu.
  • wsparcie techniczne – doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam służyć doradztwem aby w rezultacie osiągnąć zadowolenie Klienta.
  • atrakcyjne warunki handlowe – rozeznanie w branży i współpraca z czołowymi producentami na rynku pozwalają nam proponować Państwu korzystne warunki zakupu.
  • kontakt z Klientem – staramy się każdego Klienta traktować indywidualnie, gdyż zależy nam na długofalowych relacjach. Staramy się aby udzielane informacje były rzetelne i prawdziwe. Chcielibyśmy aby Klient mógł na nas polegać.

Mamy nadzieję, że firma, którą stworzyliśmy zdobędzie zaufanie naszych Klientów. Tym, którzy już nam zaufali bardzo dziękujemy a tym z Państwa, którzy mają wątpliwości bądź jeszcze nas nie znają oferujemy nasze zaangażowanie i dobre warunki handlowe.

Życząc Państwu i sobie owocnej współpracy SERDECZNIE ZAPRASZAM
Tomasz Rządowski